خانه / وقت سفارت / وقت سفارت فرانسه فوری

وقت سفارت فرانسه فوری

فرانسه کجاست؟

آیا می خواهید بدانید چرا باید به کشور فرانسه سفر کرد و جاذبه‌های این کشور چیست؟ با ما همراه شوید تا تمام سؤالات شما پاسخ داده شود.

پایتخت کشور فرانسه شهر زیبا و توریستی پاریس است که هرسال تعداد زیادی از گردشگران وارد این شهر می‌شوند و از جاذبه‌های آن دیدن می‌کنند.

این کشور به دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس راه دارد و سواحل زیبایی رو به این دو دریا دارد که همه را مجذوب می‌کنند و مسافران زیادی را به همین دلیل به خاک خود می کشاند.

بزرگ ترین کشور قاره اروپای غربی کشور فرانسه است که از دیگر شهرهای زیبای آن می توان به شهر زیبا و پر هیاهوی کن اشاره کرد.

شهر کن دارای جاذبه‌های زیادی است و ساحلی رو به مدیترانه دارد. این شهر هرسال پذیرای بسیاری از هنرمندان، کارگردانان، بازیگران و … جهان است.

در این شهر هرسال تعداد زیادی از فیلم های برتر جهان به اکران در می آید و توسط فرهیختگان عرصه سینما بررسی می شود و جوایزی نیز به آن ها ارائه می شود.

شهر دیگر فرانسه یعنی شهر نیس نیز طبیعتی زیبا و جاذبه‌های فراوانی دارد. این شهر دارای سواحلی رو به دریای مدیترانه است که شما را شگفت زده خواهد کرد.

در این سواحل هر آنچه بخواهید خواهید یافت و می توانید از جاذبه‌های بی نظیر آن لذت ببرید. اگر می خواهید رؤیای خود را به چشم ببینید باید از هتل های ماسه ای این ساحل دیدن کنید.

یکی از تئاترهای ملی بسیار با شکوه فرانسه نیز در شهر نیس واقع شده است که ظرفیت بالایی دارد و صحنه نمایش آن جای بسیاری از بزرگان این رشته بوده است.

بخشی از این شهر به نیس قدیمی مشهور است که دارای ساختمان های قدیمی و بافت کهنه ای می باشد. این بخش از شهر مورد توجه بسیاری از گردشگران می باشد.

وقت سفارت فرانسه فوری

 

وقت سفارت فرانسه فوری

چگونه وقت سفارت فرانسه فوری اخذ کنیم؟

برای اخذ وقت سفارت فرانسه فوری کافی است تا با مشاورین ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن وقت سفارت فرانسه را برای شما اخذ کنند.

به این ترتیب می توانید وارد سفارت شده و مدارک خود را تحویل دهید. وقت سفارت فرانسه فوری را مشاورین ماکان سیر آسمان برای شما اخذ خواهند کرد.

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت vaghtefrance این جا هستند تا ضمن ارائه خدمات صفر تا صد ویزا وقت سفارت فرانسه فوری را نیز برای شما اخذ کنند.

 

پس از اخذ وقت سفارت فرانسه فوری چه کنیم؟

پس از اخذ وقت سفارت فرانسه فوری باید مدارک خود را به صورت کامل ترجمه کنید و از تمام صفحات آن یک نسخه کپی تهیه نمایید.

مدارک خود را همراه با هزینه صدور ویزا در تاریخ تعیین شده باید به سفارت تحویل دهید تا بررسی ویزای شما توسط سفارت آغاز شود.

سفارت پس از بررسی مدارک شما بین دو تا چهار هفته پاسخ خود را به شما ابلاغ خواهد کرد. این بررسی در حقیقت جهت راستی آزمایی درخواست شما است.

سفارت مدارک شما را بررسی می‌کند تا ببیند در ایران وابستگی دارید و به ایران باز می گردید. زیرا سفارت فرانسه نیز مانند سایر کشورها نگران این است که شما به ایران بازنگردید.

این بررسی به مدت دو تا چهار هفته طول خواهد کشید و در تمام این مدت شما مجبور هستید تا منتظر پاسخ سفارت بمایند. این پاسخ به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که این پاسخ منفی باشد باید دو تا چهار ماه بعد دوباره برای اخذ ویزای شینگن اقدام نمایید و این تنها برای ویزای شینگن فرانسه نیست.

در حقیقت اگر از هر سفارتی درخواست اخذ ویزای شینگن شما رد شود باید دو تا چهار ماه صبر کنید و سپس با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره اقدام نمایید.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن فرانسه چیست؟

 • تکمیل فرم سفارت

این فرم باید با دقت و به زبان انگلیسی به طور کامل تکمیل شود. کوچک‌ترین نقصی در این فرم می تواند منجر به رد درخواست شما شود.

 • شناسنامه

باید نشان دهد که شما ایرانی هستید و دارای عکس باشد.

 • گذرنامه

باید دارای دو صفحه خالی باشد که مهرهای سفارت در آن درج شوند و حداقل شش ماه اعتبار از زمان صدور ویزا داشته باشد.

 • عکس

دو قطعه عکس شش در چهار که زمینه آن سفید باشد و هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد.

 • گواهی اشتغال به کار

این گواهی باید نشان دهد که شما دارای شغل می باشید و با توجه به شغل شما می تواند متفاوت باشد.

 • تمکن مالی

این نامه باید نشان دهد که شما دارای سپرده در بانک می باشید و باید با مهر و سربرگ رسمی بانک باشد.

 • سند مالکیت

این سند باید متعلق به یک آپارتمان، خانه، مغازه، ویلا و … باشد. در صورتی که قصد ارائه سند اتومبیل خود رادارید باید حداقل قیمت آن صد میلیون تومان باشد.

 • سابقه بیمه تأمین اجتماعی

سابقه سه ماه اخیر بیمه تأمین اجتماعی خود را همراه با مهر و سربرگ رسمی سازمان تأمین اجتماعی باید ارائه دهید.

 • و چر هتل

باید برای تمام مدتی که قصد اقامت در کشور فرانسه را دارید هتل رزرو کنید تا محل اقامت شما در کشور فرانسه برای سفارت مشخص باشد.

 • بلیط هواپیما

این بلیط باید برای رفت و برگشت شما رزرو شود و تحویل سفارت داده شود.

 • بیمه نامه مسافرتی

این بیمه نامه باید تا سقف سی و پنج هزار یورو از هزینه های احتمالی مسافر را بپردازد که این هزینه ها شامل تصادف، بیماری و … می شود.

 • دعوتنامه

باید از طرف شخصی که اقامت دائم کشور فرانسه را دارد و یا شهروند این کشور می باشد ارسال شود و دارای امضا و تاریخ نیز باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وقت سفارت فرانسه پالادیوم

فرانسه کجاست؟ مانند بسیاری از سفارت ها، وقت سفارت فرانسه پالادیوم است و خود سفارت …

دیدگاهتان را بنویسید