خانه / ویزای شینگن فرانسه / فرم سفارت فرانسه

فرم سفارت فرانسه

فرانسه چگونه کشوری است؟

کشور فرانسه یکی از قدرت های بزرگ جهان است که در کلیه امور سیاسی تأثیر گذار است. پایتخت کشور فرانسه شهر زیبای پاریس می باشد.

معروف ترین رود کشور فرانسه رود راین است که از میان این کشور عبور کرده است. فرانسه در اروپای غربی واقع شده است و دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد.

این کشور سواحلی به دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس دارد. کشور فرانسه به اندازه کشور افغانستان وسعت دارد و در نقشه مانند شش ضلعی است.

جمعیت فرانسه حدود هفتاد میلیون نفر است که همین باعث شده فرانسه لقب سومین کشور پرجمعیت اروپا و دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا را به دوش بکشد.

بزرگ ترین شهر کشور فرانسه پاریس است که مانند الماسی در قلب این کشور می درخشد و قطب مهم فرهنگی سیاسی و اجتماعی این کشور نیز می باشد.

فرانسه به عنوان چهارمین کشور که بیشترین آثار را در یونسکو ثبت کرده است، شناخته می شود. این کشور پیش رفته یکی از قدرت های اقتصادی  جهان نیز به حساب می آید.

صنعت گردشگری یکی از نکات مهم و تأثیر گذار در صنعت گردشگری بوده است. فرانسه کشوری پیش رو در زمینه استانداردهای بین‌المللی است.

درباره اسم فرانسه نظریات مختلفی بیان شده است که یکی از آن ها به ریشه ی واژه فرانک اشاره دارد که در زبان باستانی آلمانی به معنی آزادی و واژه ای مخالف برده داری است.

این کشور همسایگان زیادی دارد که در تاریخ و فرهنگ و زبان آن تأثیر به سزایی داشته اند. از جمله این همسایه ها می توان به آلمان، سوئیس، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، لوکزامبورگ و … اشاره کرد.

فرم سفارت فرانسه

 

چرا به کشور فرانسه سفر کنیم؟

این کشور جاذبه‌های فراوانی دارد که همه گردشگران علاقه‌مند به بازدید از آن ها هستند. برخی از این جاذبه‌ها را برای شما خواهیم گفت تا بدانید چرا باید به کشور فرانسه سفر کرد.

در بالای کوه مونس آنیسیوس معبد مریم مقدس ساخته‌شده است که درست در جنوب کشور فرانسه قرارگرفته است. از مشهورترین جاذبه‌های منطقه لی پوی ان ولای کلیسای جامع نتردام است.

ماه می ماه فستیوال کن است که هر سال تعداد زیادی از فیلم‌سازان جهان در این جشنواره گرد هم می‌آیند تا فیلم‌های برتر جهان را انتخاب کنند و از این آثار تقدیر به عمل آید.

یکی از برترین جاذبه های کشور فرانسه پل کابلی میلائو می باشد. این پل بیش از 340 متر طول دارد و یکی از برترین شاهکارهای مهندسی فرانسه به حساب می آید.

از دیگر جاذبه های فرانسه می توان به کلیسای جامع ریمز فرانسه اشاره کرد که سالانه بیش از یک میلیون توریست را به این منطقه سلطنتی می کشاند.

دس انگلیز که یکی از معروف ترین مسیرهای پیاده روی در کنار دریای مدیترانه می باشد درست در شهر نیس فرانسه واقع شده است.

بسیاری از گردشگران برای آفتاب گرفتن و گذراندن اوقاتی خوش و یا شنا در سواحل مدیترانه به این منطقه مراجعه می کنند و از جاذبه های آن لذت می برند.

شهر آنسی که دارای کانال ها و دریاچه ای کوچک در دل خود است به عنوان ونیز فرانسه شناخته می شود. این شهر کوچک در گذشته در خاک سوئیس بوده است.

یکی از زیباترین سازه های شهر پاریس قصر فونتن بلو می باشد که در 65 کیلومتری این شهر واقع شده است. این قصر دارای کاخ های ییلاقی سلطنتی می باشد.

تل شنی پیلا فرانسه منظره ای زیبا از ساحل دریای آتلانتیک و ورودی خلیج را به نمایش می گذارد که تمام مسافران محو این همه زیبایی می شوند.

 

چرا باید وقت سفارت فرانسه بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت فرانسه تنها کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت vaghtefrance تماس بگیرید.

در سال های اخیر کلیه سفارت ها برای ایجاد نظم و ترتیب اقدام به ارائه وقت سفارت به مسافران کردند. مسافران نیز با اخذ وقت سفارت در ساعتی مشخص به سفارت مراجعه می کنند.

به این ترتیب ورود و خروج به سفارت و بررسی مدارک و … دارای نظم و ترتیب می شود و دیگر خبری از صف های طولانی جلوی درب سفارت ها نیست.

برای اخذ ویزای شینگن فرانسه نیز لازم است تا ابتدا وقت سفارت فرانسه را داشته باشید تا با کلیه مدارک خود به صورت ترجمه شده به سفارت مراجعه نمایید.

پس از مراجعه به سفارت و ارائه مدارک باید هزینه صدور ویزا را به سفارت بپردازید تا بررسی مدارک شما آغاز شود. سفارت پس از دو تا چهار ماه پاسخ را به شما ابلاغ می کند.

پاسخ سفارت ممکن است مثبت یا منفی باشد. در صورتی که پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید گذرنامه خود را به سفارت تحویل دهید تا ویزای شما در آن ضمیمه شود.

اگر پاسخ سفارت  منفی باشد نیز می‌توانید پس از دو تا چهار ماه و برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ وقت سفارت فرانسه و ویزای شینگن فرانسه اقدام کنید.

 

فرم سفارت فرانسه چیست؟

مهم ترین مدرکی که باید به سفارت فرانسه ارائه دهید فرم سفارت فرانسه است که کلیه اطلاعات متقاضی یا متقاضیان در آن باید درج شود.

کوچک‌ترین نقصی در تکمیل فرم سفارت فرانسه ممکن است منجر به رد درخواست شما شود زیرا این فرم به دقت توسط سفارت بررسی می شود.

فرم سفارت فرانسه را می توانید به زبان انگلیسی نیز تکمیل نمایید اما دقت داشته باشید که کلیه اطلاعات وارد شده با مدارکی که می‌خواهید ارائه دهید مطابقت داشته باشید.

این نکته هم فراموش نکنید که اطلاعات وارد شده در فرم سفارت فرانسه باید بیانگر این باشد که شما قصد بازگشت به خاک کشور خود را دارید.

تمام کشورهای توریستی از این مسئله مهم که خاک کشورشان توسط گردشگران اشغال نشود نگران هستند از این رو مدارک شما باید نشان دهنده توریستی بودن سفر شما باشد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید