خانه / وقت سفارت / سفارت فرانسه در تهران

سفارت فرانسه در تهران

چرا باید وقت سفارت فرانسه بگیریم؟

برای سفر به کشور فرانسه باید ابتدا ویزای شینگن فرانسه را از سفارت فرانسه در تهران اخذ کنید. اولین گام برای اخذ ویزای شینگن این کشور اخذ وقت سفارت فرانسه است.

سفارت فرانسه برای ایجاد نظم بیشتر در ورود متقاضیان و تشکیل پرونده برای آنان اقدام به ارائه وقت سفارت کرد و به این ترتیب متقاضیان باید در تاریخ مشخص و رأس ساعت مقرر وارد این سفارت شوند.

وقت سفارت فرانسه به شما این امکان را می دهد تا در ساعت و تاریخ مشخص به این سفارت مراجعه نمایید و درخواست خود را ابلاغ کنید.

سفارت فارنسه در تهران بررسی پرونده شما را پس از دریافت هزینه صدور ویزا آغاز خواهد کرد و در بازه زمانی دو تا چهار هفته به شما پاسخ خواهد داد.

این پاسخ ممکن است مثبت و یا منفی باشد. در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد می توانید با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزای شینگن اقدام نمایید.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد باید با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت مراجعه نمایید تا موفق به اخذ ویزای شینگن این کشور شوید.

جهت اخذ وقت سفات فرانسه در تهران و ویزای شینگن این کشور می توانید با مشاورین شرکت ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت vaghtefrance تماس حاصل نمایید.

سفارت فرانسه در تهران

سفارت فرانسه در تهران

 

چرا ویزای شینگن فرانسه؟

اولین کشوری که با آلمان برای برداشتن مرزهای بین کشوری عهدنامه را به امضا رساند کشور فرانسه بود. این عهدنامه تنها بین دو کشور فرانسه و آلمان به امضا رسید.

پس از این که این دو کشور این عهدنامه را امضا کردند شهروندان این دو کشور آزادانه به رفت و آمد بین این دو کشور پرداختند و به راحتی به گشت و گذار و تجارت می پرداختند.

با گذشت زمان کشورهای دیگر نیز به این عهدنامه پیوستند و این عهدنامه در یکی از دهکده های کشور لوکزامبورگ به نام شینگن به امضا رسید.

بر اساس این عهدنامه کلیه شهروندان این کشور ها می توانند آزادانه در حوزه شینگن به گردش و تجارت بپردازند. امروزه مردم دیگر کشورها نیز با اخذ ویزای شینگن می توانند وارد خاک این کشورها شوند.

فرانسه که از اولین کشورهای حوزه شینگن بود یا شاید بتوان این کشور را باعث به وجود آمدن همچین عهدنامه ای دانست، امروزه نیز این ویزا را به متقاضیان ارائه می دهد.

شهروندان دیگر کشورها با ارائه مدارکی مبنی بر ای که قصد آن ها از سفر توریستی است و قصد ماندن در خاک کشور مقصد را ندارند می توانند ویزای این کشور را دریافت کنند.

به این ترتیب می توانید ویزای شینگن فرانسه را اخذ کنید و به کشور شعر و عطر و هنر سفر کنید و از جاذبه های بی‌نظیر آن لذت ببرید.

چرا فرانسه؟

باید به این سؤال پاسخ دهید تا مطمئن شوید هزینه ای که در این را ه می کنید و تلاشی که برای اخذ ویزای شینگن فرانسه می کنید؛ مفید است و نتیجه خوبی را خواهد داشت.

فرانسه یکی از کشورهای پیشرفته قاره اروپا است و در اقتصاد و سیاست همیشه حرفی برای گفتن دارد. این کشور دارای جاذبه های زیادی است.

کمتر کسی در جهان پیدا می شود که نام شهر پاریس را نشنیده باشد و آرزوی قدم زدن در خیابان های این شهر رؤیایی و رمانتیک را نداشته باشد.

شاید پاریس پایتخت کشور فرانسه، محل امضای بسیاری از اتفاقات سیاسی و جنایی در جهان باشد؛ اما این شهر غرق در عطر و رنگ و عشق است و هیچ گاه رنگ سیاه را بر نمی تابد.

شهر پاریس که یکی از زیباترین و مشهورترین برج های جهان را در دل خود دارد، خیابان هایش را با توریست ها و گردشگرانی پر می کند که هر سال برای دیدن برج ایفل وارد آن می شوند.

برج ایفل سال های طولانی یک یاز برج های بسیار زیبا و مرتفع جهان بود اما امروزه با وجود برجی مانند خلیفه دیگر مانند گذشته مرتفع نیست.

شاید امروزه این برج ارتفاع چشمگیری نداشته باشد اما همچنان شهرت گذشته را دارد و مورد بازدید و استقبال بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

اکثر مسافران و گردشگران در شهر پاریس علاقه ای به استفاده از اتومبیل ندارند و بیشتر خیابان های زیبا و خوش عطر پاریس را با پای پیاده طی می کنند.

گوشه گوشه شهر پاریس از مغازه هایی که مد را عرضه می کنند و کافه هایی که عشق را با عطر قهوه و شکلات به دست مردم می دهند پر شده است.

شاید در این مقاله هر قدر از پاریس بگوییم کم است اما در ادامه می خواهیم درباره دیگر مکان های دیدنی این شهر برای شما بنویسیم.

تنگه جرج وردون

این تنگه یکی از خوش منظره ترین مکان های اروپا است که بسیاری از کوهنوردان و آن هایی که تشنه ماجراجویی هستند را به خود می کشاند.

این تنگه با وجود کوه های زیبا بیش از هزار و پانصد مسیر کوهنوردی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا از هر مسیری که می خواهند راه را ادامه دهند.

مناظر فوق العاده ای که در این دره خواهید دید را هیچ کجای دیگر تجربه نخواهید کرد. از جمله تفریحاتی که می توان در این تنگه انجام داد قایق سواری و کانو سواری است.

اگر بخواهیم نام عمیق ترین دره قاره اروپا را نام ببریم باز هم باید به این دره اشاره کنیم. این دره با عمقی بالغ بر هفت‌صد متر و طولی برابر بیست و پنج متر از عمیق ترین دره های اروپا است.

تل شنی پیلا فرانسه

اگر یکی دیگر از ترین های فرانسه را بخواهیم نام ببریم باید به این تل شنی که در خلیج آرکاچون قرار دارد، اشاره کنیم.

این منطقه بسیار زیبا طولانی ترین ساحل شنی قاره اروپا را دارد که سالانه بیش از چهار متر به سمت شرق گسترش می یابد که این گسترش سبب از بین رفتن برخی از درختان، هتل ها و … نیز شده است.

آدرس سفارت فرانسه در تهران کجاست؟

تهران- خیابان فردوسی- خیابان نوفل لوشاتو- پلاک 64

آدرس کارگزار سفارت فرانسه در تهران کجاست؟

تهران- خیابان موسوی- گلستان پنجم- میدان هروی- هروی سنتر- طبقه چهارم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وقت سفارت فرانسه پالادیوم

فرانسه کجاست؟ مانند بسیاری از سفارت ها، وقت سفارت فرانسه پالادیوم است و خود سفارت …

دیدگاهتان را بنویسید